פרחים לאירועים

סידורי פרחים לאירועים

פרחים לכל סוגי האירועים

סידורי פרחים לאירועים הפכו כבר מזמן לדבר אשר לא חוסכים עליו ועל אחת כמה וכמה לא מוותרים עליו בעת עיצוב האולם או גן האירועים. חיינו רצופים אירועים מרגע הלידה , ברית , בריתה / זבד הבת, בר ובת מצווה, ימי הולדת, חינה, אירוסין, חתונה, מסיבת פרישה מהעבודה ואו יציאה לגמלאות ועוד סיבות רבות, כל סיבה למסיבה תמיד מתקבלת בברכה. סידורי הפרחים לאירועים של משק 25, ניסן חיון הופכים להיות מרכז תשומת הלב של האורחים ואו המשתתפים באירוע.

סוגי הסידורים ומיקומם באירוע:

סידורי הפרחים לאירועים נמצאים בכל רחבי האירוע. לכניסה עצמה נשמח לעצב לכם במשק 25 גשר פרחים אשר דרכו יעברו כל האורחים, הפרחים אצלנו הם מהאיכות הגבוהה ביותר ורעננותם משתקפת מהם. אנו נעצב עבורכם סידורי פרחים קטנים לשולחן עם סידורי ההושבה, במידה ומדובר בחתונה, נעצב לכם במשק 25 , סידורי פרחים מיוחדים עבור החופה וכן נפזר עלי כותרת על השטיח המוביל אליה.  בשולחנות הישיבה נעצב סידורי פרחים גבוהים ונמוכים שילובי הצבעים יהיו שוב על פי סוג האירוע.  צבעי הפרחים ירכיבו את האווירה של האירוע, אם תהיו מעוניינים באירוע יותר פסטורלי ושקט, אזי אנו במשק 25, נכין לכם סידורי פרחים בצבעי פסטל או צבעים פחות צעקניים, במידה ותרצו אווירה של שמחה וזוהר, נעצב לכם סידורי פרחים בצבעים הרבה יותר שמחים. אנו במשק 25, ניסן חיון כבר עיצבנו מאות אם לא אלפי סידורי פרחים לכל סוגי האירועים.

לסיכום:

סידורי הפרחים לאירועים של משק 25, ניסן חיון הינם חלק בלתי נפרד מהאירוע שלכם, ועל אחת כמה וכמה מעיצוב המקום בו אתם עורכים את האירוע, אנו נביא לכם את מיטב הפרחים היישר מן החממה או השדה ישירות אל האירוע שלכם, כך שבמשך כל האירוע הפרחים ימשיכו לבלוט במלוא יופיים וזקיפות קומתם, כי מי לא מתאכזב אם באמצע האירוע לפתע מתחילים לראות כיצד הפרחים מתחילים לנבול? אנו צוות משק 25, ניסן חיון נמצאים כאן על מנת להעניק לכם את האפשרות להגשים את החלום על ידי עיצוב זרי הפרחים לאירועים יעידו על כך בפה מלא כל הלקוחות אשר אנו מלווים אותם לכל אורך הדרך ברגעים היפים שלהם. ניפגש בשמחות, משק 25 ניסן חיון