פרחים לאירוע

אז הגעתם לאירוע שכל כך חשוב לכם, לשיא ההתרגשות, להזמנות ועכשיו גם אלינו לשזירת פרחים ורכישת פרחים לאירוע או שכירת השירות שלנו שאנו נדאג לנראות באירוע, אבל עכשיו צפות ועולות השאלות ויש קצת בלבול

איפה ממקמים את הפרחים?

אילו פרחים לקנות?

על כל שולחן או רק במקומות אסטרטגים?

האם לתת את ההגה ל Planner במידה ויש כזה או לבעל האולם או לקחת את ההגה בעצמנו ולסדר? או אולי לשכור את שירותיה של חברה או משק חיצוני שמתמחה בזה?

כי בסוף היום הפרחים נותנים את הצבע, את התוספת המשמעותית שנמצאת למעשה בפרטים הקטנים ויכולה לשנות לא מעט את הרושם של באי האירוע שלכם.

כי בינינו, בכנות, עם יד על הלב: נכנסתם לאירוע, מסדרון ארוך לקראת הכניסה, אין פרחים בדרך ובכניסה הפרחים נראים כאלו שראו ימים יפים יותר, מה אתם מרגישים ישר? עוד לפני שנכנסתם פנימה לתוך האולם, עוד לפני שאכלתם ולו דבר אחד מהקייטרינג, עוד לפני שהתיישבתם – כבר נוצר לכם רושם ראשוני , ורושם ראשוני כידוע לכולנו זה דבר שקשה מאד לשנות, לחיוב או לשלילה.

הכניסה לאירוע היא הפנים שלכם, הפרחים באירוע הם ה"תסרוקת" שלכם לאירוע, וכמו שלא הייתם מגיעים לאירוע בכזה סדר גודל בשיער לא מסורק ולא מסודר, כך תתייחסו גם לפרחים באירוע, כי הם הדבר שתופס את העין לאורחים שלכם ומכניס בהם את התחושה והאווירה.

במשק פרחים 25 אנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של פתרונות סידור פרחים לאירועים, הטיפול שנעניק לאירוע שלכם ישדרג את האירוע ויקנה אווירה חמה ועוטפת, צבעונית ומרגשת, והכל לפי החזון והשאיפות שלכם.

ניתן להתרשם באתר שלנו ממבחר רב של תמונות המציגות סידור פרחים לאירועים שונים שערכנו, העמדה על שולחנות, סידור במתחם האירוע, בנקודות אסטרטגיות ובכניסה.

אנו משקיעים מחשבה בכל פרט על מנת ליצור עבורכם את האווירה המושלמת בעזרת סוגי הפרחים, צבעי הפרחים וסידור ושזירה נכונה במקום האירוע שלכם.

נשמח לעמוד לרשותכם ליעוץ והכוונה

סגירת תפריט
0
×
×

עגלת קניות